Opublikowany Autor Medipe

Zlecenie z osobnym mieszkaniem dla Opiekunki – 1450 EURO/mies.

Popularne 

Dodano 12 miesięcy temu przez Medipe

Zostań Opiekunem osób starszych w Niemczech z MEDIPE i zarabiaj nawet 1600€. Oferujemy stabilną pracę! Proces rekrutacji oraz zawarcie umowy online. Znasz j. niemiecki, opiekowałeś się osobą starszą? Jeżeli tak to zgłoś się już teraz! 71 377 88 88, rekrutacja@medipe.com

Klauzula informacyjna dostępna jest pod adresem http://medipe.pl/ochrona-danych-osobowych/ .

 

Zlecenie nr 45042

Zlecenie z osobnym mieszkaniem dla Opiekunki – 1450 EURO/mies.

Data: 29.05-29.07.2020

Miejscowość: 56729 Virnburg

Stawka: 1450 EURO

 

Pani Paula (92 l., 150 cm, 45 kg) to skromna i sympatyczna osoba, lubi muzykę, naturę i oglądać TV. Cierpi na zniedołężnienie starcze, choroby serca, nadciśnienie, demencję, depresję, chorobę nowotworową i bóle nerwowe w nogach. Seniorka porusza się samodzielnie, potrzebuje wsparcia podczas kąpieli, przy korzystaniu z toalety i w dziennych czynnościach. Pani ma niedowagę, lubi domowe jedzenie, należy zachęcać ją do przyjmowania płynów. Co 14 dni przychodzi Pflegedienst i pomaga przy myciu, a raz w tygodniu Podopieczna ma terapię ogólno-zajęciową.

Pan Ottmar (60 l., 170 cm, 90 kg) lubi oglądać TV i chodzić na spacery. Jest sympatyczną osobą, pali papierosy. Cierpi na choroby serca, nadciśnienie, depresję i przebył udar, przez który ma problemy z mową. Senior porusza się o lasce w domu, poza domem potrzebuje wózka. Potrzebuje wsparcia przy przebieraniu, korzystaniu z toalety, poruszaniu się i kąpieli. Podopieczny raz w tygodniu ma w domu gimnastykę i terapię z logopedą.

Państwo są w relacji matka-syn, mieszkają w domu jednorodzinnym na wsi. Dla Opiekunki jest osobna przestrzeń mieszkalna z łazienką, TV i internetem oraz rower i samochód do dyspozycji.

Obowiązki Opiekunki: otoczenie Podopiecznych całkowitą opieką oraz dbanie o bieżące porządki i czynności domowe.

Wymagania: doświadczenie w opiece nad osobami starszymi, komunikatywna znajomość języka niemieckiego i czynne prawo jazdy.

Więcej ofert pracy na terenie całych Niemiec znajdziesz tutaj: https://bit.ly/34JfteG

  • Zakres pomocy : organizacja czasu wolnego spacery pomoc w utrzymaniu higieny i pielęgnacja zakupy przyrządzanie posiłków
  • Miejscowość : Virnburg
Szczegóły ogłoszenia
  •   Nr ogłoszenia : 3135
  •   Odsłon: 197
  •  
    Dolnośląskie numer dostępny dla zalogowanych