Opublikowany Autor Medipe

Zlecenie od stycznia na 2 miesiące za 1450 EURO/msc

Popularne 

Dodano 12 miesięcy temu przez Medipe

Zlecenie nr 41760

Zlecenie od stycznia na 2 miesiące za 1450 EURO/msc

Data: 03.01.2020 – 03.03.2020

Miejscowość: 61479 Glashütten

Stawka: 1450 EURO + PREMIA

Pan Hans (85 l.) ważący 50 kg i mierzący 165 cm, lubi rozwiązywać krzyżówki. Cierpi na demencję i nadciśnienie. Przez nowotwór dwa lata temu usunięto mu żołądek i nie może jeść produktów  wywołujących wzdęcia. Senior samodzielnie się porusza, korzysta z toalety i wykonuje higienę osobistą. Dużo śpi, lubi przebywać w swoim gabinecie.

Pani Gisela (83 l.) ważąca 45 kg i mierząca 155 cm, cierpi na początkową demencję i depresję. Seniorka często ma na zaparcia i tendencje do odwodnienia. Podopieczna potrzebuje wsparcia przy korzystaniu z toalety i w dziennych czynnościach. Porusza się samodzielnie, ale lubi spędzać dużo czasu w łóżku, mimo, że nie śpi.

Państwo mieszkają w domu jednorodzinnym na wsi. Do Podopiecznych codziennie przychodzi zewnętrzna opieka medyczna, aby podać im leki. Dla Opiekunki jest osobny pokój z łazienką i internetem.

Obowiązki Opiekunki: otoczenie Podopiecznych całkowitą opieką, wspieranie w czynnościach pielęgnacyjno-higienicznych, transferze i przebieraniu oraz dbanie o bieżące porządki i czynności domowe.

Wymagania: doświadczenie w opiece nad osobami starszymi i komunikatywna/dobra znajomość języka niemieckiego.

  • Zakres pomocy : organizacja czasu wolnego spacery czytanie opieka nad osobami niepełnosprawnymi pomoc w utrzymaniu higieny i pielęgnacja zakupy przyrządzanie posiłków dbanie o dietę
  • Miejscowość : 61479 Glashütten
Szczegóły ogłoszenia
  •   Nr ogłoszenia : 2772
  •   Odsłon: 185
  •  
    https://medipe.pl/Dolnośląskie numer dostępny dla zalogowanych