Opublikowany Autor Medipe

STABILNA PRACA dla Opiekuna osoby starszej w Niemczech, zarobki nawet 1600€! rekrutacja online

Dodano 4 miesiące temu przez Medipe

Zostań Opiekunem osób starszych w Niemczech z MEDIPE i zarabiaj nawet 1600€. Oferujemy stabilną pracę! Proces rekrutacji oraz zawarcie umowy online. Znasz j. niemiecki, opiekowałeś się osobą starszą? Jeżeli tak to zgłoś się już teraz! 71 377 88 88, rekrutacja@medipe.com

Klauzula informacyjna dostępna jest pod adresem http://medipe.pl/ochrona-danych-osobowych/ .

Zlecenie nr 44627

Drezno – zlecenie na 2 miesiące do sympatycznej Seniorki – 1400 EURO/mies.

Data: 7.05-7.07.2020

Miejscowość: 01067 Drezno

Stawka: 1400 EURO

Pani Dorothea (84 l., 152 cm, 65 kg) charakteru jest cierpliwą, skromną, otwartą osobą, ma poczucie humoru. Cierpi na alergie, cukrzycę, choroby serca i nadciśnienie, miała też udar. Seniorka lubi słuchać muzyki, śpiewać, oglądać telewizję, czytać. Pani jest osobą leżącą, potrzebuje pomocy w pielęgnacji, przy korzystaniu z toalety, przebieraniu, karmieniu – wszystko odbywa się w łóżku. Powinna mieć dietę lekkostrawną, bez laktozy. Do Podopiecznej codziennie przychodzi zewnętrzna opieka medyczna.

Pani mieszka sama w mieszkaniu w centrum miasta. Dla Opiekunki jest osobny pokój z TV i internetem.

Obowiązki Opiekunki: otoczenie Podopiecznych całkowitą opieką oraz dbanie o bieżące porządki i czynności domowe.

Wymagania: doświadczenie w opiece nad osobami starszymi i komunikatywna/dobra znajomość języka niemieckiego.

  • Zakres pomocy : organizacja czasu wolnego opieka nad osobami niepełnosprawnymi pomoc w utrzymaniu higieny i pielęgnacja przyrządzanie posiłków
  • Miejscowość : Drezno
Szczegóły ogłoszenia
  •   Nr ogłoszenia : 3067
  •   Odsłon: 73
    Dolnośląskie numer dostępny dla zalogowanych