Opublikowany Autor Medipe

Berlin – nowe zlecenie na 10 tygodni z osobnym mieszkaniem dla Opiekunki

Dodano 8 miesięcy temu przez Medipe

Berlin – nowe zlecenie na 10 tygodni z osobnym mieszkaniem dla Opiekunki

Data: 08.11.2019 – 20.12.2019

Miejscowość: 13465 BERLIN

Stawka: 1450 EURO

Pan Johannes (95 l.) cierpi na ogólne osłabienie starcze oraz zawroty głowy. Wszystkie czynności pielęgnacyjne wykonuje samodzielnie. Dodatkowo do domu przychodzi podolog, dodatkowo Senior odwiedza fizjoterapeutę. Podopieczny jest mobilny, porusza się z rollatorem, nie potrzebuje wsparcia w nocy.

Pani Angermann (92 l.) cierpi na ogólne osłabienie starcze, depresję, artrozę oraz bóle w kolanie. Seniorka nie jest w stanie poruszać lewym ramieniem, jest po mastektomii. Podopieczna porusza się ze wsparciem Opiekunki lub laski, na zewnątrz na wózku inwalidzkim. Pani potrzebuje pomocy ze w  czynnościach pielęgnacyjnych. Nie wymaga wsparcia w nocy, podobnie jak mąż jest pod opieką podologa i fizjoterapeuty.

Państwo mieszkają na obrzeżach miasta w domu jednorodzinnym. Dla Opiekunki jest oddzielne mieszkanie na 1. piętrze z osobną łazienką i TV.

Obowiązki Opiekunki: otoczenie Podopiecznych całkowitą opieką, wspieranie w czynnościach pielęgnacyjno-higienicznych, transferze i przebieraniu oraz dbanie o bieżące porządki i czynności domowe.

Wymagania: doświadczenie w opiece nad osobami starszymi i komunikatywna/dobra znajomość języka niemieckiego.

  • Zakres pomocy : opieka nad osobami niepełnosprawnymi pomoc w utrzymaniu higieny i pielęgnacja
  • Miejscowość : Berlin
Szczegóły ogłoszenia
  •   Nr ogłoszenia : 2645
  •   Odsłon: 95